JERYCHO FATIMSKIE 2015

W odpowiedzi na wezwanie Maryi, aby trwać na modlitwie i wynagrodzić Jej Niepokalanemu Sercu wszystkie zniewagi i grzechy świata w Ośrodku „Erem” w kaplicy Miłosierdzia od 6 do 13 Października wiernie czuwali przy Maryi pielgrzymi z Warszawy i okolic. W tych dniach bezustannie trwała Adoracja Najświętszego Sakramentu, codziennie sprawowana była Msza Święta. Każdy z uczestników mógł nabrać potrzebnych sił na dalsze kroczenie drogą życia wg krzyża i Ewangelii.

Homilie głosili miejscowi księża z Parafii p.w. św. Maksymiliana M. Kolbe w Kałkowie-Godowie. Ogromną wdzięczność uczestnicy Jerycha posiadali nie tylko względem kapłanów, ale również względem Braci Chrystusa Cierpiącego, w szczególności wobec brata Zdzisława- Przełożonego Wspólnoty, za prawdziwe franciszkańską służbę drugiemu człowiekowi, dbanie o część organizacyjną spotkania (nocleg, wyżywienie, przygotowanie Liturgii).

Wszystkim uczestnikom Jerycha Fatimskiego dziękujemy za wspólne czuwanie przy Sercu Maryi. Niech Miłosierny Bóg błogosławi wszystkim w codziennym życiu!

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.